شرایط وضوابط

 قوانین و شرایط استفاده از سایت سیف رنت

 

کاربر گرامی؛ ضمن سپاس از انتخاب سیف رنت لازم است پیش ازفعالیت و سفارش خدمت مورد نظر خود ، توافقنامه و قوانین ذیل را مطالعه نمایید. سیف رنت سرویس خود را تحت شرایط و مقررات این توافقنامه در اختیار شما می گذارد و شما به عنوان کاربران این سرویس ملزم به رعایت مفاد مذکور در این توافقنامه که ممکن است در آینده تغییر یابد ، هستید.

 

مقررات عمومی 

 1. تمامی فعالیت‌های وب‌سایت سیف رنت، بر پایه قوانین جمهوری اسلامی ایران و قوانین تجارت الکترونیک، با رعایت حقوق مصرف‌کننده انجام می‌شود و از کاربران این وب‌سایت نیز، انتظار مشابهی می‌رود.
 2. وب‌سایت سیف رنتاجازه دارد، که در هر زمان نسبت به محدود کردن، تغییر قیمتها و مزایا، ویرایش و اصلاح شروط و قوانین کار خود اقدام کند. اما در صورتی که این قوانین، تاثیر مستقیمی روی کاربران و تصمیمات آن‌ها داشته باشد، سیف رنت خود را موظف می‌داند که شرایط جدید را حتماً به اطلاع کاربران برساند و فرصت لازم را برای عکس‌العمل‌ در اختیار آن‌ها قرار دهد.
 3. در صورت عدم ورود به حساب کاربری خود یا عدم فعالیت بیش از 60 روز حساب کاربری شما توسط سیستم مسدود خواهد شد.
 4. مدیر و کارمندان ما هیچگونه مسئولیتی در ازای نوع و کیفیت محصولات و یا خدمات تبلیغ شده در وب سایت نخواهند داشت.

مقررات تبلیغ دهندگان

 1. تبلیغ دهنده موظف است از صحت و سلامت لینک تبلیغ و مابقی تنظیمات تبلیغ خود اطمینان حاصل کند. و در صورت مشاهده هرگونه تناقض مراتب را از طریق تیکت برای اصلاح آگاه سازد. لذا مسئولیت کلیه مواردی که ممکن است بر سایت تبلیغ دهنده اثر گذار باشد، بر عهده تبلیغ دهنده است و سیف باکس در این راستا هیچگونه مسئولیتی ندارد.
 2. سیستم ثبت آگهی اتوماتیک می باشد اما آگهی های مغایر با قوانین جمهوری اسلامی ایران به سرعت حذف شده و اعتبار آگهی متخلف نیز حذف خواهد شد.
 3. آگهی های ثبت شده چه از لحاظ محتوای خود آگهی و چه عنوان بایستی همگام با شرع و عرف جامعه باشد و حاوی عناوین مقررات اجباری ،الفاظ رکیک ، قسم دادن و ... نباشد در غیر اینصورت آگهی حذف خواهد شد.
 4. پس از ثبت و تایید آگهی بایستی برای نمایش به آن اعتبار اختصاص دهید ، آگهی های بدون اعتبار یا منقضی شده حذف می شوند.
 5. پس از سفارش تبلیغ ، امکان عودت وجه پرداخت شده و حذف تبلیغ وجود ندارد.

 

مقررات واریز و برداشت

 1. پس از واریز وجه به وبسایت سیف رنت امکان برداشت مبلغ سرمایه گذاری شده بدلیل انتقال وجوه واریز شده به چرخه سوددهی مجموعه سیف گروپ، وجود نخواهد داشت.
 2. افزایش موجودی خرید از طریق درگاه بانک های ایرانی : واریز از طریق تمامی بانک های ایران با حداقل مقدار 20/000 تومان صورت می گیرد.
 3. انتقال از موجودی جاری به موجودی خرید : حداقل مقدار برای انتقال از موجودی جاری به خرید 1000 تومان می باشد.
 4. هیچ کارمزد برداشتی وجود ندارد.
 5. حداقل مبلغ برای برداشت 10/000 تومان است.
 6. فاصله برداشت برای عضویت های مختلف متفاوت بوده که در صفحه ی ارتقاء عضویت قید شده است.
 7. همه برداشت ها به تومان بوده و مبلغ درآمد به روش پایا به شماره شبا 24 رقمی شما واریز خواهد شد. جهت برداشت با بانک های ایرانی شماره شبا 24 رقمی خود را بدون IR و بدون فاصله وارد نموده و همچنین دقت نمایید که نام صاحب حساب با نام شما در سایت ما برابر باشد. در صورت اشتباه بودن اطلاعات بانکی یا نوشته نشدن نام صاحب حساب، درخواست برداشت شما برگشت خواهد خورد.
 8. درصورت برگشت وجه برداشت از سوی مدیریت و یا لغو نمودن برداشت (حتی توسط کاربر)، کاربر محترم بایستی مطابق با قوانین ارتقا حساب به میزان زمان تاخیر برداشت تعیین شده صبر پیشه نماید.
 9. تمامی درخواست های برداشت حداکثر ظرف 5 روز کاری به حساب شما واریز خواهد شد.
 10.  برای برداشت های بعدی قرار دادن اثبات پرداختی در انجمن و وبسایت نت بیزنس رنکینگ الزامی میباشد. 

*** طبق مقررات بانک مرکزی : انتقالات سامانه «پایا» برای دستور پرداخت‌های مشتریان صرفاً یک بار در روز و در روزهای غیر تعطیل رسمی و در سیکل ساعت ۱۵:۴۵ الی 16:30 پردازش و به بانک‌های مقصد ارسال می‌شود لذا در صورت پرداخت برداشتی توسط ما در هر ساعتی از روز که باشد در سیکل ساعت 15:45 الی 16:30 روز غیر تعطیل و کاری به حسابتان توسط بانک واریز می شود ***

 

مقررات انجمن

 1. سوالات و تاپیک های خود را در قسمت مربوطه بنویسید و در صورت ایجاد مکرر بی نظمی و تاپیک های تکراری حساب انجمن شما مسدود خواهد شد.
 2. ایجاد تاپیک های تشنج زا و تاپیک هایی که موجب بد جلوه نمایی وبسایت سیف باکس در معرض عموم شود در بار اول پاک شده و در صورت تکرار حساب انجمن مسدود خواهد شد.
 3. هرگونه توهین و مخابره دروغین علیه وبسایت و عوامل مربوطه از جمله سایر کاربران، موجب مسدود شدن دائمی حساب کاربر مربوطه خواهد شد.
 4. هرگونه تبلیغات در انجمن نیز موجب مسدود شدن حساب کاربری می شود. 

فورس ماژور

در صورت بروز حوادثی که کنترل آن‌ها از دست مسئولان وب‌سایت سیف رنت یا کاربران خارج باشد، مسئولیتی در قبال تعهدات بیان شده در این قرارداد وجود نخواهد داشت. این حوادث شامل مواردی از قبیل آتش‌سوزی، زلزله، قطع برق، قطع شبکه، قطع خطوط ارتباطی اینترنت، سیل و ... می‌شود.

با ثبت نام در این سیستم کاربر تمامی بندهای این توافقنامه و بندهایی که در آینده به ان اضافه خواد شد را میپذیرد.